48 664 496 815 biuro@7bieg.pl

Kurs krok po kroku

Aby rozpocząć kurs prawa jazdy zgodnie z nowymi przepisami kursant powinien posiadać PKK (Profil Kandydata na Kierowcę). Szczegóły w wydziale komunikacji Starostwa Powiatowego tel.: (33) 4777108 lub u kierownika ośrodka tel.: 664496815, 518689603

 

Do uzyskania numeru PKK kursant potrzebuje (niezależnie od kategorii o jaką się ubiega):

  • zdjęcie biometryczne
  • badania lekarskie o braku przeciwwskazań zdrowotnych do kierowania pojazdami
  • wniosek o wydanie uprawnień do kierowania pojazdami (druk w Starostwie Powiatowym)

Prowadzimy kursy prawa jazdy  kat. B, B+E, C, C+E, D.

Jak wybrać szkołę?

Obowiązują tutaj trzy podstawowe zasady:

 

1. NIE DAJ SIĘ ZWIEŚĆ WŁAŚCICIELOWI SZKOŁY 

Szkoła, której biuro mieści się w samochodzie lub mieszkaniu daleka jest od profesjonalnego kształcenia. W takim przypadku nadmierna oszczędność zawsze odbywa się Twoim kosztem.

 

2. NIE DAJ SIĘ ZWIEŚĆ POZORNEJ OSZCZĘDNOŚCI.

Zadzwoń do kilku szkól nauki jazdy. Dowiedz się, jakie maja pojazdy, gdzie mieści się biuro, sala wykładowa oraz plac manewrowy, po czym odwiedź te miejsca. Pamiętaj, ze przez telefon można wszystko ubarwić. Pamiętaj, ze cena kursu obejmuje tylko 30 godzin jazdy. Jeżeli instruktor zasugeruje Ci dokupienie kilku czy kilkunastu godzin, nie traktuj tego jako próbę wyłudzenia pieniędzy. Środki wydane na dodatkowe jazdy na pewno zaprocentują na egzaminie i w czasie samodzielnej jazdy.

 

3. NIE DAJ SIĘ ZWIEŚĆ OBAWOM.

Prowadzić można nauczyć się w każdym wieku. Jednak pamiętaj, ze im starsza osoba, tym słabszy refleks i wolniejsze przyswajanie. Dlatego nie czekaj, zacznij już dziś!

Kadra instruktorska

Wysoki poziom kształcenia kursantów tylko w minimalnym stopniu zależy od klimatyzowanych sal wykładowych, czy obszernego biura. W tym wypadku najważniejszą jest profesjonalna kadra instruktorska! W naszej szkole pracują osoby posiadające ogromne doświadczenie w szkoleniu kierowców i charakteryzujące się przyjaznym usposobieniem. Każdy spośród naszych pracowników regularnie podnosi swoje kwalifikacje poprzez uczestniczenie w specjalistycznych kursach i szkoleniach. Dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować w pełni profesjonalną, życzliwą i cierpliwą kadrę instruktorów.

Nasi instruktorzy:

Szkolenia z zakresu prawa jazdy kat B:

  • Dominika Janczyk
  • Piotr Żaczkieiwcz
  • Tymoteusz Żaczkiewicz

Szkolenia z zakresu prawa jazdy kat: B+E, C, C+E, D:

  • Tymoteusz Żaczkiewicz

Zapisz się na kurs

 

 

664 496 815 

 

siodmybieg@op.pl

10 + 1 =